Туман оила ва хотин-қизлар бўлимининг фаолияти сарҳисоб қилинди
Бугун туманимизнинг 330-умумтаълим мактабида туман ҳокими ўринбосари, маҳаллалар уюшмаси туман бўлими масъуллари, маҳалла раислари, ҳоким ёрдамчилари, тиббиёт ходимлари, хотин-қизлар фаоллари ҳамда "Оқила аёллар" ҳаракати аъзолари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Йиғилишда Янгиҳаёт туманида оила ва хотин-қизлар бўлими томонидан 2024-йилда амалга оширилган ишлар бўйича туман ҳокими ўринбосарининг йиллик ҳисоботи ҳамда 2025-йилда амалга ошириладиган ишлар тўғрисидаги мурожаатнома тадбир иштирокчиларига ўқиб ешиттирилди.

Подведены итоги деятельности районного отдела семьи и женщин
Сегодня в общеобразовательной школе №330 нашего района состоялось собрание с участием заместителя хокима района, ответственных работников районного отдела ассоциации махаллей, председателей махаллей, помощников хокимов, медицинских работников, женских активисток и членов движения "Окила аёллар".
На собрании участникам мероприятия был зачитан годовой отчет заместителя хокима района о работе, проведенной в 2024 году отделом семьи и женщин Янгихаётского района, а также обращение о работе, которая будет проведена в 2025 году.