“Халқаро болалар кийим-кечак” кўргазмаси ташкил этилди
Куни кеча Tashkent Index Expo марказида “B2B” Глобал ташкилоти томонидан Ўзбекистон ва Туркия давлатлари ўртасида савдо ҳажмини ошириш ва янги ҳамкорликларни йўлга қўйиш мақсадида “Халқаро болалар кийим-кечак” кўргазмаси ташкил этилди.
Унда Туркия давлати Бурса шаҳрининг 45 га яқин халқаро брендлари иштирок этишди.
Шунингдек, кўргазма давомида бизнес форум ҳам бўлиб ўтди. Форумга Қозоғистон, Қирғизистон, Тожикистон давлатларидан ҳамда Ўзбекистоннинг барча вилоятларидан тадбиркорлар ташриф буюрдилар.
Меҳмонларга меҳмонхона хизмати ва автомобил қатнови каби барча шароит ва қулайликлар яратиб берилди.

На днях глобальная организация B2B Global организовала выставку «Международная детская одежда» в выставочном центре «Ташкент Индекс Экспо» с целью увеличения объемов товарооборота между странами Узбекистана и Турции и налаживания нового сотрудничества.
В нем приняли участие около 45 международных брендов из Бурсы, Турция.
В рамках выставки также состоялся бизнес-форум. Форум посетили предприниматели из Казахстана, Кыргызстана, Таджикистана и всех регионов Узбекистана.
Гостям были предоставлены все удобства и услуги, такие как гостиничный сервис и автомобильный транспорт.